Turgutreis Yapı | Hakkımızda
13383
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-13383,qode-listing-1.0.2,qode-social-login-1.0,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-14.5,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive

Turgutreis Yapı

Ekim 2016 tarihinde Mehmet Hilmi Caddesi No: 138/G adresinde aile şirketi olarak kurulmuştur. Kurucusu olan Yiğit Kurşun’la tek kişi başlanılan bu yolda,  yeni takım ve ekipman ile büyümekte olup, Aralık 2017 tarihinde Bahçelievler Mahallesi Turgutreis sahası içinde PVC, alüminyum, seramik ve demir atölyeleri kurulmuştur. Şubat 2018 tarihinde inşaat ve mermer depolama ve işlem merkezi şirketimize eklenmiştir. Kuruluşunun sadece 15 aylık süreci içerisinde dürüst ticaret ve titiz mesleki zanaati ile büyüme gözetmiş olup, doğru zamanlama ve kaliteli iş ile gelişerek hizmetinizde çalışmaya devam etmektedir.

İlkemiz; müşteri odaklı bir hizmet anlayışı ile kaliteli ve düşük maliyetli çözümler sunmaktır.

Her şeyden önce gelen müşteri memnuniyeti, güven, kalite, hizmet ile birleşince devamlılığı sağlar. Hedefimiz sürekli iyileşme ve ilerlemedir.

GÜVEN0%
KALİTE0%
HİZMET0%
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ0%

Vizyonumuz 

Müşterilerimiz için oluşturduğumuz, değeri sürekli artırmayı hedefleyen bir firma olarak,müşterilerimizin memnuniyet derecesine yükseltmek ve bu memnuniyeti sürekli sağlamaktır.

Misyonumuz 

– Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine uygun çözümler bulmak.
– Sunduğumuz ürün ve hizmetlerden en yüksek verimin alinmasini sağlamak.
– Kaliteli ve ekonomik hizmet sunmak.
– Kalıcı işbirlikleri sağlamak.

ADIM ADIM

Adım adım süreç devam etmekte ve hizmetimiz asla

değişmemektedir.

  • İLETİŞİM

  • GÜLERYÜZ

  • KALİTELİ HİZMET

  • KEYİF

  • MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Sizinle yakından ilgileniriz ve ihtiyaçlarınızı anlamak için araştırma yaparız.
Call Now Button
× .